e-solarium.pl - katalog solariów - Poznań

e-solarium artykuły

Solaryjna bryza

2009-07-13 00:09:35

Solaryjna bryza

Opalanie w solarium staje się coraz bardziej komfortowe i poniekąd przyjemniejsze. Przemysł solaryjny wymyśla różne innowacje urządzeń opalających, jedne bardziej udane, inne mniej. Solaryjna bryza to jednak coś, co zasługuje na uwagę i spotka w przyszłości wielu zwolenników.

Opalanie kojarzy się ze słoneczną plażą, piaskiem i palmami. Szczytem marzeń jest naturalnie ciepłe morze, z którego powiewa morska wilgotna i zarazem przyjemna bryza. Opalając się dzisiaj w nowoczesnym i profesjonalnym salonie nie musimy rezygnować prawie z niczego. Producenci zadbali nawet o tą wspomnianą bryzę montując w urządzeniach specjalne dysze rozpylające specjalnie do tego celu przygotowany preparat na bazie naturalnej wody. Dysze sterowane są według specjalnego programu z możliwością regulacji interwałem ich pracy. Efektem tego jest delikatna i odświeżająca mgiełka uprzyjemniająca dodatkowo pobyt w solarium, nadając mu tym samym znamiona maleńkiego nadmorskiego urlopu. I choć seans w solarium trwa w porównaniu nawet z najmniejszym urlopem bardzo krótko to serdecznie zachęcam wszystkich miłośników solaryjnego słońca do wypróbowania urządzeń wyposażonych w takie systemy. Opalanie na nich jest, co prawda z powodów kosztów eksploatacji może być troszeczkę droższe, ale naprawdę jest ono dla wielu fantastycznym dodatkowym doznaniem.

Do wytworzenia mgiełki stosuje się specjalistyczne płyny, które nie zawierają wirusów, bakterii, grzybów i są bezwzględnie czyste. Płyny te są niestety stosunkowo drogie co sprawia że wielu właścicieli salonów solaryjnych po jakimś czasie przestaje korzystać z takiej dodatkowej opcji w opalaniu.

Artykuł pochodzi z serwisu www.solarium.pl